Вступникам
Дні відкритих дверей
Дні відкритих дверей - корпус № 4, ауд. 253 "Велика хімічна аудиторія" з 10.00 до 18.00 Контактний телефон 093-557-82-67 19.02.2016 – п’ятниця 26.02.2016 –
Вступникам! Електронний вступ цілодобово.
Шановні вступники!!! Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи
Друга атестація
Нагадуємо, що друга атестація буде 12.05. - 18.05.
Конференція
Шановні колеги ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Шістнадцятої Міжнародної конференції студентів та аспірантів "Сучасні проблеми хімії" , яка відбудеться

Організація навчання в осінньому семестрі 2020/2021 н.р.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, 10.08.20 ректоратом університету проведено нараду за участі представників всіх департаментів щодо організації навчання в осінньому семестрі.

Наразі розглядається два варіанти початку навчального року для студентів денної та заочної форм навчання:
• У разі стабілізації епідеміологічної ситуації – встановити змішаний режим навчання, який передбачає поєднання традиційного (практичні заняття, семінарські, лабораторні заняття в навчальних аудиторіях відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України) та дистанційного (лекційні заняття з використанням інформаційно-комунікаційних систем) проведення занять.
• У разі збереження чи загострення несприятливої епідеміологічної ситуації в Україні та/або місті Києві – організація навчання у дистанційному режимі, що передбачає проведення усіх видів занять дистанційно.

Обраний режим навчання планується переглядати один раз на місяць з можливістю його зміни не пізніше ніж за 10 календарних днів до його впровадження.

Щодо поселення до гуртожитків:
• змішаний режим навчання передбачає приїзд великої кількості студентів і їх поселення до гуртожитків, що в нинішніх умовах може спричинити новий спалах епідемії на території Університету. Тому даний варіант можливий виключно при зниженні рівня захворюваності по Україні і в місті Києві;
• дистанційний режим навчання передбачає автоматичне бронювання місць в гуртожитках. Поселення студентів буде здійснюватися виключно при покращенні епідеміологічної ситуації.

З метою прийняття більш обґрунтованих рішень з цих питань, просимо Вас протягом 10-12 серпня висловити свою позицію щодо проведення навчання в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року та надати свої пропозиції у відповідній формі.

Організація навчання в осінньому семестрі 2020/2021 н.р.
10-08-2020, 23:13, Категория - Інформація для студентів