Семінари за темою лакофарбові матеріали та системи покриттів

Компанія ТОВ "ЕТС УКРАЇНА" провела курс практичних занять за темою: «Лакофарбові матеріали та системи покриттів» обсягом 1 кредит ECTS на базі своєї лабораторії лакофарбових матеріалів.

Перелік тем курсу:
Тема 1 заняття: Ознайомлення з класифікацією грунтівок. Створення рецептур глибокопроникаючих та плівкоутворюючих грунтівок з різних за хімічною структурою водних полімерних дисперсій. Нанесення грунтівок на будівельні поверхні різного типу та пористості. Порівняння швидкості поглинання води будівельними поверхнями різного типу в обробленому та необробленому грунтами стані. Порівняння між собою поглинаючої здатності поверхонь оброблених різними типами грунтів.
Дата проведення: 05.02.2024 р.

Тема 2 заняття: Ознайомлення з рецептурами воднодисперсійних лакофарбових матеріалів. Вивчення типів загусників, таких як: модифіковані целюлози, акрилові смоли, на основі поліуретану. Замішування рецептур лакофарбових складів для внутрішнього застосування з використанням загусників різних типів. Порівняння розтікання фарб на різних загусниках. Нанесення фарб на попередньо заґрунтовані гіпсокартонні листи.
Дата проведення: 06.02.2024 р.

Тема 3 заняття: Ознайомлення з властивостями та рецептурами адгезійних грунтів з кварцовим наповнювачем типу «Бетоноконтакт». Створення рецептур кварцових грунтів. Нанесення кварцових грунтів на непористі поверхні. Оцінка адгезії кварцових грунтів до непористих поверхонь.
Дата проведення: 07.02.2024 р.

Семінар проводив старший менеджер по продажу компонентів для лакофарбових матеріалів компанії ЕТС Александр Берестяной.
Від кафедри ХТКМ семінар відвідали студенти: Чмут Вікторія, Щастна Ірина, Патиківський Денис, Млинченко Юрій, Діденко Максим та старший викладач Сікорський Олексій.

Семінари за темою лакофарбові матеріали та системи покриттів
7-02-2024, 22:50, Категория - Новини