Наукова група: «Функціональні та нано- композиційні матеріали»

Шановні друзі!

В продовженні знайомства з науковими групами нашого університету, хочемо познайомити вас з науковою групою – «Функціональні та нано- композиційні матеріали», яка є представником наукової школи ім. Пащенко О.О. «Композиційні матеріали».

Науковим керівником є завідувач кафедри хімічної технології композиційних матеріалів ХТФ, професор, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії УРСР Свідерський Валентин Анатолійович. Також в команді активно працють аспіранти, зокрема Сіволапов Павло Володимирович та Баклан Денис Віталійович.

Одною з успішних розробок НГ є «Високотемпературні композити на основі модифікованих вуглецевих волокон та фенолформальдегідних смол».

Основними перевагами є підвищена абляційна та теплова стійкість композиту, використання системи орієнтації волокон при просочуванні та грануляції, що дозволяє значно підвисити технологічність та механічні властивості виробів, які призначенні для використання в авіаційній та космічній техніці.

Розроблений процес, окрім того, характеризується досить широким технологічним вікном, що значно зменшить кількість браку як в поточному виробництві, так і при його удосконаленні.

Бажаємо натхнення та нових звершень науковій групі!

Наукова група: «Функціональні та нано- композиційні матеріали»
19-10-2020, 18:00, Категория - Новини