Акредитація
Центр міжнародної освіти
Завантажити - оновлений сайт центру Міжнародної освіти Завантажити - центр Міжнародної освіти - посилання на освітні пограми
Договори про співпрацю
Завантажити На сайт кафедри ХТКМ додано інформацію про підписані договори про співпрацю (меморандуми) між кафедрою та підрприємствами, науковими установами та
Анонс конференції 2024 рік
До уваги студентів, аспірантів, науковців та викладачів! Запрошуємо Вас взяти участь в ХIIІ Міжнародній науково-практичній Web-конференції «Композиційні
День відкритих дверей
Запрошуємо вас долучитися 17 лютого 2024 року до Дня відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського КПІАбітFest ОНЛАЙН, на якому ви дізнаєтеся про освітні
Навчання за кордоном
Mzhnarodna-robota-na-kafedr-HTKM.docx [67.7 Kb] (cкачиваний: 350) - Міжнародна робота на кафедрі ХТКМ 2018 (Університет Лейдена: (Universiteit Leiden, Лейден, Нідерланди), Паризький політехнічний університет (Ecole Polytechnique, Париж, Франція), Університет м. Ман (Université du Maine, Ман, Франція), Університет Лотарингії (Université de Lorraine, Нансі, Франція))

3.7-navch-za-kordonom-Dzherelo-196.pdf [1.79 Mb] (cкачиваний: 695)

Україно-французький проект «Два дипломи»
реалізується Хіміко-технологічний факультетів спільно з Університетом дю Мен (м. Ле Ман, Франція).
Спільна програма підготовки з престижним французьким університетом надає студентам ХТФ унікальний шанс навчатися у Франції протягом двох років і отримати український державний диплом та диплом магістра європейського зразка.

Університет дю Мен


Університет знаходиться у старій частині міста Ле Ман, колишнього «Сіте Плантагенет», – одного з найбільших середньовічних міст Європи.
Заснований у 1977 році у місті Ле Ман на заході Франції. В університеті навчається біля 8700 студентів за наступними напрямами: право, економіка і менеджмент, мистецтво, філологія, наука та технології.
Одні з найбільших факультетів Університету дю Мен – факультет факультет науки і техніки – пропонують широкий спектр програм, затверджених Міністерством освіти Франції.
З них більше 10 програм професійної магістратури (Master Professionnel), кожна з яких відповідає сучасним вимогам ринку праці.
Детальнішу інформацію про університет та факультет хімії можна отримати за адресами:

http://sciences.univ-lemans.fr/Chimie

Реалізацію програм забезпечують висококваліфіковані досвідчені українські і французькі викладачі.
Навчання передбачає застосування новітніх технологій, широкого спектру консалтингових проектів, імітаційних систем, майстер-класів, кейсів, проведення практичних тренінгів спільно з представниками європейського бізнесу та проходження стажування на провідних підприємствах Франції протягом 6 місяців.
Щоб взяти участь у програмі, студенти повинні успішно освоїти освітньо-професійну програму підготовки бакалаврів та володіти французькою мовою. Для забезпечення поглибленого вивчення студентами ділової французької мови у Міжнародному університеті фінансів працюють інтенсивні мовні курси.

Термін навчання – 2 роки.
Вартість навчання у Франції: студенти МУФ сплачують лише за проживання в гуртожитку університету та харчування (орієнтовно 400€/місяць).