Акредитація
Анонс конференції 2024 рік
До уваги студентів, аспірантів, науковців та викладачів! Запрошуємо Вас взяти участь в ХIIІ Міжнародній науково-практичній Web-конференції «Композиційні
День відкритих дверей
Запрошуємо вас долучитися 17 лютого 2024 року до Дня відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського КПІАбітFest ОНЛАЙН, на якому ви дізнаєтеся про освітні
Платформа з працевлаштування КПІ
Платформа з працевлаштування КПІ Студентові знайти омріяну роботу, а роботодавцеві — кваліфікованого спеціаліста в КПІ тепер легко. Адже у Київській
Новорічна хімічна феєрія
27 грудня 2023 року о 12:00 в рамках проекту інженерна школа KPISchool "Майбутній КПІшник" буде проведена Новорічна Хімічна Феєрія! Адреса: Берестейський

Платформа з працевлаштування КПІ

Студентові знайти омріяну роботу, а роботодавцеві — кваліфікованого спеціаліста в КПІ тепер легко. Адже у Київській політехніці почала працювати унікальна платформа з працевлаштування.
Потрапити на неї може кожен студент КПІ незалежно від курсу чи спеціальності. Для цього треба лише зареєструватися через Електронний кампус, створити персональний профіль і заповнити анкету зі своїми компетентностями.
Завантажити
Проректор з навчальної роботи
«Ми рекомендуємо студентові заповнити спеціальну анкету, де важливо зазначити власні додаткові компетентності й рівень наявних знань. Можливо, студент знає певні програмні продукти чи володіє додатковими знаннями й навичками, здобутими поза університетом. Це може підвищити його шанси на вакансію, необхідну для кар’єрного просування», — зазначив проректор з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Анатолій Мельниченко.
Анкета цілком і повністю задовольняє «апетити» міжнародних хедхантерів, адже в ній навіть є пункт про рівень емоційного інтелекту.
Кріейтори платформи запевняють, що перелік роботодавців удовольнить запити пошукачів усіх спеціальностей — від гуманітарних до технічних.

30-12-2023, 22:41, Категория - Інформація