Акредитація
Новорічна хімічна феєрія
27 грудня 2023 року о 12:00 в рамках проекту інженерна школа KPISchool "Майбутній КПІшник" буде проведена Новорічна Хімічна Феєрія! Адреса: Берестейський
Інженерна школа KPISchool
Інженерна школа KPISchool в рамках проєкту «Майбутній КПІшник» - додаткові заняття технічного спрямування (робототехніка, електроніка, програмування тощо) із
Дні відкритих дверей
Дні відкритих дверей - корпус № 4, ауд. 253 "Велика хімічна аудиторія" з 10.00 до 18.00 Контактний телефон 093-557-82-67 19.02.2016 – п’ятниця 26.02.2016 –
Вступникам! Електронний вступ цілодобово.
Шановні вступники!!! Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи

Нагородження переможців «KPI-OPEN 2014»

Урочисте закриття і нагородження переможців олімпіади вже традиційно відбулося у Залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

219 учасників, які здолали обидва тури олімпіади і успішно дійшли до її фінішу, поздоровили голова її оргкомітету Іван Плотніков, автор її задач, переможець і призер всеукраїнських і міжнародних олімпіад з математики та програмування, випускник НТУУ «КПІ» Олександр Рибак, проректор НТУУ «КПІ» з навчально-виховної роботи Петро Киричок і представники компаній-спонсорів.

На жаль, не всі команди, які пройшли попередню реєстрацію для участі в цьому турнірі, змогли це зробити. Але ті 56 команд з Естонії, Угорщини та України, які виступили на олімпіаді, показали гарні вміння і високий потенціал. Свідченням цього, до речі, стало й те, що директор департаменту персоналу одного зі спонсорів олімпіади – Дельта Банку Юлія Бєлова запропонувала учасникам подумати про роботу в цьому банку і розповіла про вакансії, які чекають на тих, хто прийме для себе таке рішення.

А переможцями олімпіади суддівська колегія визнала такі команди:

1 місце – Flawless (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

2 місце – LNU Penguins (Львівський національний університет імені Івана Франка) і ONU 1 2/3 (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова).

3 місце – SuperMario (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), DNU-Cifeidion (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара) і ZNTU_SetUp (Запорозький національний технічний університет).

Таким чином, кришталевий приз турніру «KPI-OPEN», прикрашений символікою олімпіади, цього року залишається в Києві – у команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Переможці і призери, до того ж, разом з дипломами відповідного ґатунку отримали цінні подарунки від спонсорів. А команди, які обійняли з четвертого по двадцять шосте місця включно, нагороджені дипломами «За високі досягнення».

Отже Дев’ята міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва і В.М. Глушкова «KPI-OPEN 2014» завершилася. Почалася підготовка до ювілейної, десятої «KPI-OPEN 2015»!

Докладніше про розподіл місць і бали, які набрали учасники, див. офіційний сайт олімпіади «KPI-OPEN» http://kpi-open.org.
21-08-2014, 22:36, Категория - Інформація
Похожие новости:
Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014»
Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014»
Шановні винахідники, інноватори, стартапери та інвестори, нагадуємо, що з 15 квітня розпочався перший етап третього щорічного Всеукраїнського
У НТУУ «КПІ» освячено університетську церкву
У НТУУ «КПІ» освячено університетську церкву
23 липня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» було освячено Храм Святителя Миколи Чудотворця
НТУУ «КПІ» посів друге місце у консолідованому рейтингу ВНЗ України 2014 ро ...
НТУУ «КПІ» посів друге місце у консолідованому рейтингу ВНЗ України 2014 ро ...
Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2014 року.

Добавить комментарий!