Акредитація
Центр міжнародної освіти
Завантажити - оновлений сайт центру Міжнародної освіти Завантажити - центр Міжнародної освіти - посилання на освітні пограми
Договори про співпрацю
Завантажити На сайт кафедри ХТКМ додано інформацію про підписані договори про співпрацю (меморандуми) між кафедрою та підрприємствами, науковими установами та
Анонс конференції 2024 рік
До уваги студентів, аспірантів, науковців та викладачів! Запрошуємо Вас взяти участь в ХIIІ Міжнародній науково-практичній Web-конференції «Композиційні
День відкритих дверей
Запрошуємо вас долучитися 17 лютого 2024 року до Дня відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського КПІАбітFest ОНЛАЙН, на якому ви дізнаєтеся про освітні

Нагородження переможців «KPI-OPEN 2014»

Урочисте закриття і нагородження переможців олімпіади вже традиційно відбулося у Залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

219 учасників, які здолали обидва тури олімпіади і успішно дійшли до її фінішу, поздоровили голова її оргкомітету Іван Плотніков, автор її задач, переможець і призер всеукраїнських і міжнародних олімпіад з математики та програмування, випускник НТУУ «КПІ» Олександр Рибак, проректор НТУУ «КПІ» з навчально-виховної роботи Петро Киричок і представники компаній-спонсорів.

На жаль, не всі команди, які пройшли попередню реєстрацію для участі в цьому турнірі, змогли це зробити. Але ті 56 команд з Естонії, Угорщини та України, які виступили на олімпіаді, показали гарні вміння і високий потенціал. Свідченням цього, до речі, стало й те, що директор департаменту персоналу одного зі спонсорів олімпіади – Дельта Банку Юлія Бєлова запропонувала учасникам подумати про роботу в цьому банку і розповіла про вакансії, які чекають на тих, хто прийме для себе таке рішення.

А переможцями олімпіади суддівська колегія визнала такі команди:

1 місце – Flawless (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

2 місце – LNU Penguins (Львівський національний університет імені Івана Франка) і ONU 1 2/3 (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова).

3 місце – SuperMario (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), DNU-Cifeidion (Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара) і ZNTU_SetUp (Запорозький національний технічний університет).

Таким чином, кришталевий приз турніру «KPI-OPEN», прикрашений символікою олімпіади, цього року залишається в Києві – у команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Переможці і призери, до того ж, разом з дипломами відповідного ґатунку отримали цінні подарунки від спонсорів. А команди, які обійняли з четвертого по двадцять шосте місця включно, нагороджені дипломами «За високі досягнення».

Отже Дев’ята міжнародна відкрита студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва і В.М. Глушкова «KPI-OPEN 2014» завершилася. Почалася підготовка до ювілейної, десятої «KPI-OPEN 2015»!

Докладніше про розподіл місць і бали, які набрали учасники, див. офіційний сайт олімпіади «KPI-OPEN» http://kpi-open.org.
21-08-2014, 22:36, Категория - Інформація
Похожие новости:
Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014»
Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014»
Шановні винахідники, інноватори, стартапери та інвестори, нагадуємо, що з 15 квітня розпочався перший етап третього щорічного Всеукраїнського
У НТУУ «КПІ» освячено університетську церкву
У НТУУ «КПІ» освячено університетську церкву
23 липня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» було освячено Храм Святителя Миколи Чудотворця
НТУУ «КПІ» посів друге місце у консолідованому рейтингу ВНЗ України 2014 ро ...
НТУУ «КПІ» посів друге місце у консолідованому рейтингу ВНЗ України 2014 ро ...
Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2014 року.

Добавить комментарий!